loader

Virtuální prohlídky

Virtualni prohlidky 1920x600 fialova2

 

Chcete prodat nemovitost za nejlepší cenu?

Svěřte její prodej do ženské péče. Nemovitost připravíme k prodeji, interiér nafotí profesionální fotograf, zahradu a okolí natočí certifikovaný pilot prostřednictvím dronu.

Naše virtuální prohlídky prodávají za lepší cenu, rychleji a šetří Vám čas.

Během karantény se nám potvrdilo, že kvalitně natočená videoprohlídka dokáže prodat dokonce i bez osobní návštěvy. Ušetříte tak spoustu času.


Natáčíme pravdivé virtuální prohlídky

Netočíme líbivé reklamy na uměle vyšperkované nemovitosti. Chceme, aby kupující měl pocit, že byl právě u vás na návštěvě. Naše videoprohlídky pravdivě popisují realitu, kterou zaznamenáme speciální kamerou. Zájemce vidí skutečné plusy i mínusy a dovede si představit prostor, který by se mohl stát jeho domovem či kanceláří, a to od sklepa až po půdu, od zahrady až po výhled na horizont. Potenciální kupující dokáže zhodnotit, jestli mu prostory vyhovují, či nikoliv i bez osobní prohlídky. Navštíví vás jen vážní zájemci o nemovitost a ušetříte čas, který byste strávili s tzv. realitními turisty.


Realitní servis ZDARMA

Kupujícím poskytujeme ZDARMA kompletní realitní a právní servis včetně advokátní úschovy financí. Zaplatíme za vás poplatky spojené s převodem nemovitosti na katastru nemovitosti ve výši 2 000,- Kč.

> více o našich službách


Specialisté na videoprohlídky

Prodeje nemovitostí pomocí virtuálních prohlídek realizujeme již více než 5 let. 

Máme s tím bohaté zkušenosti, proto Vám můžeme nabídnout řešení, které 100% funguje. 

Podívejte se na jedno z řady našich videí a přesvědčte se sami. 

Vydejte se na ukázkovou virtuální prohlídkuZavolejte nám na telefonní číslo 777 071 370 nebo napište. Vše Vám rády nezávazně vysvětlíme.