loader

Virtuální prohlídky

Virtualni prohlidky 1920x660

      

Potřebujete prodat nemovitost?

Nemusíte čekat, až skončí karanténa. Máme řešení, jak prodat nemovitost bez osobní prohlídky. Vaši nemovitost nejdříve vzorně uklidíme a potom ji věrně a podrobně natočíme. Chceme, aby kupující měl pocit, že byl právě u Vás na návštěvě. Interiér nafotí profesionální fotograf, zahradu a okolí natočí certifikovaný pilot prostřednictvím dronu.

 

Specialisté na videoprohlídky

Nechceme těžit ze situace. Prodeje nemovitostí bez osobní prohlídky realizujeme již více než 5 let a máme s tím bohaté zkušenosti. Upřímně bychom nikdy nevěřily, jak se nám jednou budou hodit. Nemusíme se učit. Pomocí videoprohlídek prodáváme už dlouho, proto Vám můžeme nabídnout řešení, které 100% funguje. Přesvědčte se sami. Podívejte se na ukázku jedné z řady našich videoprohlídek.

Pravdivé virtuální prohlídky

 

Vydejte se na virtuální prohlídku

Netočíme líbivé reklamy na uměle vyšperkované nemovitosti. Naše videoprohlídky pravdivě popisují realitu, kterou zaznamenám speciální kamerou. Zájemce vidí skutečné plusy i mínusy a dovede si představit prostor, který by se mohl stát jeho domovem či kanceláří, a to od sklepa až po půdu, od zahrady až po výhled na horizont. Potenciální kupující dokáže zhodnotit, jestli mu prostory vyhovují, či nikoliv i bez osobní prohlídky. Až budou prohlídky možné, navštíví Vás vážní zájemci o nemovitost a ušetříte čas, který byste strávili s tzv. realitními turisty.

Realitní servis ZDARMA

Kupujícím poskytujeme ZDARMA kompletní realitní a právní servis včetně advokátní úschovy financí. Zaplatíme za Vás poplatky spojené s převodem nemovitosti na katastru nemovitosti ve výši 2 000,- Kč.

 

 

     

Zavolejte nám na telefonní číslo 777 071 370 nebo napište.

Vše Vám nezávazně a detailně vysvětlíme.