loader

Prodej domu s velkým potenciálem k celkové rekonstrukci, 378m² - Oslavany

Široká 1055/23a, Oslavany

Prodej domu s velkým potenciálem k celkové rekonstrukci, 378m² - Oslavany

Chtěli byste bydlet na pěkném a klidném místě, obklopeni nádherným okolím, přírodou a přitom se nechcete vzdávat perfektní dopravní dostupnosti? Potom právě Vám nabízím ve výhradním zastoupení majitele rodinný dům s velkým potenciálem na ulici Široká v Oslavanech. Nenechte se odradit jeho současným stavem, protože i ten může být v konečném výsledku jeho obrovskou výhodou, neboť si ho můžete přetvořit naprosto k obrazu svému a zcela tak realizovat svoje představy, potřeby a požadavky.

Oslavany jsou krásným městem, které se nachází asi 25 km od Brna a poskytují veškerou občanskou vybavenost a výborné dopravní spojení a to nejen do Brna. Za zmínku stojí například i JE Dukovany. Parcela pozemku má výměru 378 m² s tím, že zastavěná plocha domu s garáží má 150 m². Nemovitost díky svým dispozicím může krásně sloužit i jako vícegenerační, nebo nabízí možnost skloubit bydlení s podnikáním, případně lze lehce vybudovat dvě prostorné bytové jednotky, viz. přiložený půdorys. Pokud by pro vás dům přeci jen poskytoval málo prostoru, lze dostavět patro, případně podkroví, což značně usnadní samostatná chodba, takže by se nemuselo zasahovat přímo do obytného prostoru. Rovněž se zde přímo nabízí příležitost pro stavební firmu, která může dům zrekonstruovat a ten potom nabídnout klientům, kteří ocení okamžitou možnost nastěhování bez nutnosti rekonstrukce. Na domě byly provedeny sondy, na základě kterých byl vypracován aktuální statický posudek, který přesně popisuje stavebně technický stav domu a bude k dispozici jednak již na prohlídkách a je součástí dokumentace k domu.

Co se inženýrských sítí týče, tak jsou zastoupeny všechny. V tuto chvílí může být dům vytápěn kotlem na tuhá paliva, ale v horním bytě je možnost zřídit krbová kamna. Voda je ohřívána elektrickým bojlerem, který je však v tuto chvíli nefunkční. Veřejný vodovod a kanalizace je potom samozřejmostí a plynová přípojka se nachází před domem. Dům byl postaven v roce 1980 a od té doby na něm neproběhly žádné opravy, ani investice.

Na domě neváznou žádné právní vady ani jiná omezení a lze ho tak bez problémů financovat hypotečním úvěrem.

Neváhejte mne tedy kontaktovat, domluvte si prohlídku a přijďte si prohlédnout vaše nové bydlení, či investiční příležitost.

Cena:prodáno
Poznámka:včetně DPH, včetně právního servisu, cena k jednání
Evidenční číslo:00141
KategorieRodinné domy
LokalitaŠiroká 1055/23a, Oslavany
OkresBrno-venkov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná300 m²
Plocha pozemku378 m²
Plocha zahrady228 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok kolaudace1980
Rok výstavby1978
En. náročnost b.G - Mimořádně nehospodárná
Ukazatel ENB286 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 264/2020 Sb
ZařízenýNe
ParkováníAno
GarážAno
Lodžieano
Sklepano
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V
OdpadVeřejná kanalizace
TopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické, Ústřední tuhá paliva

Nemovitost na mapě

Milada Vejtasová

Prodávající makléř

Milada Vejtasová
Tel.: +420 777 071 370
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.