loader

Prodej RD 4+1 se dvorkem a zahrádkou, Maršov u Veverské Bítýšky

Maršov

Prodej RD 4+1 se dvorkem a zahrádkou, Maršov u Veverské Bítýšky

Hledáte nové bydlení s vynikající dopravní dostupností, klidným prostředím a krásnou přírodou v okolí? Pokud ano, tak právě vám nabízím ve výhradním zastoupení rodinný dům v žádané obci Maršov u Veverské Bítýšky, ležící na okraji přírodního parku Údolí Bílého potoka.

Dům je samostatně stojící, přízemní s obytným podkrovím a částečně podsklepený (32,83 m²). Dispozice je 4+1 s možností rozšíření do půdních prostor. Stavba z roku 1965 je před rekonstrukcí, což vám umožňuje ji přetvořit dle vlastních představ a potřeb. Obvodové stěny jsou cihelné, síla zdí je 45 cm. Stropy jsou betonové, keramické s rovným podhledem. Střecha je polovalbová s pálenou krytinou. K domu byla přistavěna přístavba, která sestává z verandy, černé kuchyně, skladu, kůlny a kurníku. Obvodové zdivo přístavby je cihelné (síla zdí 30 cm), střecha je sedlová s pálenou taškovou krytinou.

Celková plocha pozemku činí 804 m², z toho zastavěná plocha a nádvoří 482 m² a zahrada 322 m².
Dům se nachází na oploceném pozemku, který zahrnuje zahrádku s ovocnými stromy a skleníkem.
K domu jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě - obecní vodovod, veřejná kanalizace, plyn i elektřina. K ohřevu vody slouží elektrický bojler, vytápění zajišťuje plynový kotel značky Therm. Na dvorku je nádrž na dešťovou vodu (4m3).

Obec Maršov leží v Křižanovské vrchovině, na okraji přírodního parku Údolí Bílého potoka, zhruba 21 km severozápadně od Brna. Sousedí s Braníškovem na severozápadě, Lažánkami na východě a osadou Šmelcovna (část obce Javůrek) na jihu. Žije zde 532 obyvatel.

V obci je mateřská škola, obchod s potravinami a sportovní klub TJ Sokol Maršov. Další služby jsou dostupné v okolních obcích, například ve Veverské Bítýšce nebo v nedalekém TIšnově, kde naleznete širokou škálu občanských služeb jako školy, obchody, zdravotnická zařízení a restaurace.

Dopravní dostupnost je zajištěna integrovanou dopravou nebo autem: 25 minut do Brna, 10 minut do Tišnova, 5 minut do Veverské Bítýšky, 10 minut do Velké Bíteše a 16 minut k dálnici D1.

Lokalita je ideální pro cyklistiku a pěší turistiku s krásnými místy jako Šmelcovna, Maršovské jezírko a Hálův mlýn. Nabízí klidný venkovský život a snadnou dostupnost do města.

Nemovitost je možno financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením vám rády pomůžeme. Neváhejte mne tedy kontaktovat a přijďte si prohlédnout vaše nové bydlení.

Cena:5 990 000 Kč 242 511 EUR
Poznámka:včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání
Evidenční číslo:00176
KategorieRodinné domy
LokalitaMaršov
OkresBrno-venkov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná120 m²
Plocha pozemku804 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
ZařízenýNe
ParkováníAno
Sklepano

Nemovitost na mapě

Mgr. Renata Dundáčková

Prodávající makléř

Mgr. Renata Dundáčková
Tel.: +420 732 774 265
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.