loader

Prodej, Pozemky pro bydlení, 881m² - Doubravník

Doubravník

Prodej, Pozemky pro bydlení, 881m² - Doubravník

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme stavební pozemek o celkové výměře 881 m2 v obci Doubravník. Pozemek je rohový, téměř pravidelného tvaru s uliční šířkou cca 22 m. V této oblasti bude zajištěna technická infrastruktura: dešťová a splašková kanalizace, vodovod, plynovod a elektřina. Pozemek je vhodný pro stavbu samostatně stojícího domu. Další podrobnosti se nacházejí v územní studii.
Doubravník je městys v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Rozkládá se v Hornosvratecké vrchovině, v přírodním parku Svratecká hornatina, přibližně 10 kilometrů severozápadně od Tišnova. Součástí městyse je kromě samotného Doubravníku také vesnice Křížovice. Žije zde 846 obyvatel. Doubravník je obklopen krásnou přírodou se spoustou příležitostí k různým aktivitám na čerstvém vzduchu. V okolí je množství pěších i cyklotras, např. Naučná stezka Pernštejn. Zalyžovat si můžete v Olešnici, Hodoníně či Karasíně.
Na území městyse je bohatá občanská vybavenost: Obecní úřad, umístěný v historickém domě na náměstí, pošta, MŠ, ZŠ 1. až 5. třída, restaurace, drogerie, obchodní dům, potraviny, cukrárna, květinářství, knihovna, ordinace praktického lékaře, Sokolovna, tenisové kurty, fotbalové hřiště, dětské hřiště, klubovna zájmových organizací mládeže a v Křižanovicích se nachází Galerie Z Ruky, kde probíhají výstavy. Obec žije dětmi a pořádá spoustu akcí.
Velmi dobrá dopravní dostupnost do okolních měst (Tišnov 13km, Kuřim 21km, Brno 30km, Nové Město 32km) . Doprava je zajišťovaná autobusem nebo vlakem. Provize 5%+DPH. Pokud byste měli zájem o toto krásné místo, neváhejte mě kontaktovat, poskytnu Vám více informací a v případě zájmu Vám pomůžu zajistit financování.

Cena:prodáno
Poznámka:včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Evidenční číslo:00010
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaDoubravník
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku881 m²
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná
Počet objektů1

Nemovitost na mapě

Mgr. Renata Dundáčková

Prodávající makléř

Mgr. Renata Dundáčková
Tel.: +420 732 774 265
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.