loader

Prodej, Pozemek 712m2 s chatou 40m2, Brno-Bystrc

Brno - Bystrc

Prodej, Pozemek 712m2 s chatou 40m2, Brno-Bystrc

Hledáte unikátní místo pro relaxaci u Brněnské přehrady a zároveň kousek od komplexní občanské vybavenosti, kterou město poskytuje? Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme stavební pozemek u Brněnské přehrady o výměře 712 m2, ve vyhledávané lokalitě, v areálu zahrádkářské osady, nacházející se v městské části Bystrc. Pozemek je v mírném svahu s krásným výhledem na přehradu. Na pozemku se nachází chata s číslem evidenčním o zastavěné ploše 40m2, určená ke kompletní rekonstrukci či demolici. Půdorys chaty lze zvětšit na 50m2 a objem stavby nad upraveným terénem zastavěné plochy může činit až 230m3.
Na pozemku je elektřina, jímka na dešťovou vodu, jímka na splaškovou vodu a vodovod s pitnou vodou, který je sezónní cca. od jara do podzimu.
Přímo k nemovitosti se dá zajet autem po obecním pozemku a parkovat lze přímo na pozemku. Veškerá občanská vybavenost (supermarket, obchody, lékaři, školy, restaurace) a MHD (autobus, tramvaj) jsou v blízké docházkové vzdálenosti. V případě zájmu o prohlídku nebo další informace mě neváhejte kontaktovat.

Cena:3 800 000 Kč 160 102 EUR
Poznámka:za nemovitost
Evidenční číslo:00147
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBrno - Bystrc
OkresBrno-město
Plocha pozemku712 m²
StavbaRekreační chata
ZástavbaRekreační

Nemovitost na mapě

Mgr. Renata Dundáčková

Prodávající makléř

Mgr. Renata Dundáčková
Tel.: +420 732 774 265
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.