loader

Prodej nádherného stavebního pozemku na skvělém místě, 963m² - Babice nad Svitavou

Babice nad Svitavou

Prodej nádherného stavebního pozemku na skvělém místě, 963m² - Babice nad Svitavou

Hledáte prostorný stavební pozemek pro váš vysněný dům? Jste nároční a požadujete od místa, které bude útočištěm pro vaši rodinu, soukromí, perfektní dopravní dostupnost a v neposlední řadě nádhernou okolní přírodu? Potom právě vám ve výhradním zastoupení majitele nabízím jedinečný pozemek ve vyhledávané lokalitě Babice nad Svitavou.

Rovinatý pozemek má výměru 963 m2 a je situován v nové zástavbě rodinných domů. Uliční šíře má krásných 24 m a délka pozemku je potom cca 40 m. Neocenitelnou výhodou je, že součástí kupní ceny je platné stavební povolení k výstavbě RD, včetně prováděcího projektu stavby na dům 5+kk s výměrou 130,7 m2. V tuto chvíli tam byla provedena skrývka ornice a vyhloubení rýh pro základové pásy. Na pozemku je přívod elektřiny, vody a odvod splaškové kanalizace. Pokud budete chtít, můžete tak začít okamžitě stavět, neboť je připravena i již domluvená kvalitní stavební firma na realizaci stavby.

Babice nad Svitavou jsou obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Leží asi 13 km severovýchodně od Brna, v Drahanské vrchovině v nadmořské výšce 460 m n. m. a jsou vstupní branou do Moravského krasu. Výborná občanská vybavenost včetně školy a školky jsou samozřejmostí.

Koupi pozemku je možno realizovat prostřednictvím hypotečního úvěru, s jehož vyřízením vám rádi pomůžeme. Neváhejte mne tedy kontaktovat a přijďte si prohlédnout místo vašeho nového domova.

Cena:rezervováno
Poznámka:včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, cena k jednání
Evidenční číslo:00156
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaBabice nad Svitavou
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku963 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
KomunikaceAsfaltová
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V

Nemovitost na mapě

Milada Vejtasová

Prodávající makléř

Milada Vejtasová
Tel.: +420 777 071 370
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.