loader

Jedinečná investiční příležitost, činžovní dům se 3 bytovými jednotkami, zahradou a obchodními možnostmi, 435 m² - Letohrad

Tyršova, Letohrad

Jedinečná investiční příležitost, činžovní dům se 3 bytovými jednotkami, zahradou a obchodními možnostmi, 435 m² - Letohrad

V dnešní době je zajímavých nemovitostí jako šafránu, obzvláště potom těch, které mají nepřeberný potenciál. A přesně takový je polyfunkční dům na strategické ulici Tyršova v Letohradě. V tomto domě se v tuto chvíli nachází 3 bytové jednotky, ale jelikož má dům tu výhodu, že je určen k modernizaci, bude na novém majiteli, jestli tyto bytové jednotky zachová, případně rozšíří, nebo skloubí bydlení s výrobnou, provozovnou, popřípadě s provozovnou obsahující krásnou výlohou do rušné ulice, nebo to budou do budoucna prostory čistě obchodní.

Jsem si zkrátka jistá, že tento objekt, který vám ve výhradním zastoupení majitelů nabízím, hravě uspokojí jakékoliv vaše záměry a požadavky a to ať jsou opravdu v podstatě jakékoliv.

K domu náleží dvůr se zahradou o výměře 155 m2. Celý pozemek má potom výměru 242 m2. Celá nemovitost je podsklepená, což ještě více zvedá její atraktivitu a obsahuje 435m2 užitné plochy. Každá bytová jednotka má svůj elektroměr. Střecha prošla generální opravou a fasáda do zahrady je zateplená. Jinak je dům v původním stavu, který dokumentují četné fotografie a velmi podrobná videoprohlídka, jejíž nezkrácenou podobu naleznete zde: https://youtu.be/DjOls1iPpGA . Vytápění zajišťují akumulační kamna, případně kamna na tuhá paliva umístěná v jednotlivých místnostech. Velmi jednoduše tak může mít v budoucnu každá bytová jednotka svůj, dnes tolik žádaný, krb.

Dům je volný a ihned k dispozici a oproti fotografiím a videu je již KOMPLETNĚ VYKLIZENÝ.

Samozřejmostí je financování prostřednictvím hypotečního úvěru, s jehož vyřízením vám může pomoci naše specialistka. Součástí kupní ceny není provize RK.

Neváhejte mne tedy kontaktovat a přijďte si prohlédnout tuto velmi zajímavou nemovitost. Těším se na vás.

Cena:prodáno
Poznámka:včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu, cena k jednání
Evidenční číslo:00114
KategorieČinžovní domy
LokalitaTyršova, Letohrad
OkresÚstí nad Orlicí
Plocha užitná435 m²
Plocha podlahová261 m²
Plocha pozemku242 m²
Plocha zastavěná146 m²
Užitná plocha přízemí87 m²
Počet podlaží4
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
Rok výstavby1955
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Výtahne
KomunikaceAsfaltová
TelekomunikaceTelefon
DopravaVlak, Silnice, MHD, Autobus
VodaDálkový vodovod
Elektřina230V, 400V
OdpadJímka
TopeníLokální tuhá paliva, Lokální elektrické

Nemovitost na mapě

Milada Vejtasová

Prodávající makléř

Milada Vejtasová
Tel.: +420 777 071 370
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.