loader

Prodej rekreační chaty s naprostým soukromím přímo v Praze, Osada Višňovka, Praha - Suchdol

Na vrchmezí, Praha

Prodej rekreační chaty s naprostým soukromím přímo v Praze, Osada Višňovka, Praha - Suchdol

Toužíte po klidném místě, kde byste mohli relaxovat, trávit čas s rodinou, s přáteli? Nechcete však trávit čas v zácpách a na cestách, ale máte pocit, že to k cestám "na chatu" prostě patří? Potom právě pro vás mám jedinečnou nabídku rekreační chaty přímo v Praze, kam se hravě dostanete i MHD. V Suchdole je totiž nádherná chatová osada Višňovka, kde se nabízená chata nachází. I přes to je zde maximální soukromí a jako bonus bych zmínila naprostou bezpečnost. Celá osada je kvalitně oplocená a vstupy jsou uzamčeny, takže se sem krom majitelů chat nikdo nedostane.

Chata samotná v loňském roce prošla rozsáhlou rekonstrukcí. Byla vyměněna okna za plastová, nové rozvody elektřiny, nové podlahy, kuchyňská linka, byl vybudován sprchový kout, samostatná toaleta se splachovacím WC a byla instalována nová, velice výhřevná krbová kamna. Pod chatou se potom nachází velice kvalitní sklep, kde můžete uskladnit vaše případné výpěstky. Za chatou je dřevěná kůlna, kde lze bezpečně ponechat veškeré nářadí.

Krásná oplocená zahrada o výměře 363 m2 přímo vybízí k pěstování všeho možného, ale stejně tak ke grilování, posezení u ohně, či jen tak k lenošení. Chata samotná je v osobním vlastnictví, ale celý pozemek je v nájmu a platí se za něj vždy jednou ročně 15 Kč za 1 m2.

Neváhejte a přijďte okusit atmosféru místa v den otevřených dveří, který se bude konat v sobotu, 14.5.2022. Pro domluvení přesného času mne, prosím, kontaktujte. Na prohlídce obdržíte veškeré informace a podklady a následný prodej proběhne nejvyšší nabídce. Těším se na viděnou!

Cena:rezervováno
Poznámka:včetně právního servisu, cena k jednání
Evidenční číslo:00116
KategorieChata
LokalitaNa vrchmezí, Praha
Okres
Velikost2 pokoje
Plocha užitná70 m²
Plocha pozemku363 m²
Plocha zastavěná35 m²
Plocha zahrady328 m²
Užitná plocha přízemí35 m²
Plocha dílen10 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZařízenýČástečně
Bezbariérovýano
Míst k parkování4
ParkováníAno
Sklepano
TelekomunikaceInternet
DopravaSilnice, MHD, Autobus
Elektřina230V
TopeníLokální tuhá paliva

Nemovitost na mapě

Milada Vejtasová

Prodávající makléř

Milada Vejtasová
Tel.: +420 777 071 370
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.