loader

Prodej, chata 40m2, pozemek 712m2, Brno-Bystrc

Brno - Bystrc

20230423_135259

Prodej, chata 40m2, pozemek 712m2, Brno-Bystrc

Hledáte unikátní místo pro relaxaci u Brněnské přehrady a zároveň kousek od komplexní občanské vybavenosti, kterou město poskytuje? Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme chatu ke kompletní rekonstrukci či demolici u Brněnské přehrady o výměře 40m2 na pozemku o výměře 712 m2, ve vyhledávané lokalitě, v areálu zahrádkářské osady, nacházející se v městské části Bystrc. Pozemek je v mírném svahu s krásným výhledem na přehradu. Dle sdělení stavebního úřadu lze půdorys chaty lze zvětšit na 50m2 a objem stavby nad upraveným terénem zastavěné plochy může činit až 230m3.
Na pozemku je elektřina, jímka na dešťovou vodu, jímka na splaškovou vodu a vodovod s pitnou vodou, který je sezónní cca. od jara do podzimu.
Přímo k nemovitosti se dá zajet autem po obecním pozemku a parkovat lze přímo na pozemku. Veškerá občanská vybavenost (supermarket, obchody, lékaři, školy, restaurace) a MHD (autobus, tramvaj) jsou v blízké docházkové vzdálenosti. Provize není součástí ceny. V případě zájmu o prohlídku nebo další informace mě neváhejte kontaktovat.

Cena:prodáno
Poznámka:za nemovitost
Evidenční číslo:00147-1
KategorieChata
LokalitaBrno - Bystrc
OkresBrno-město
Velikost2 pokoje
Plocha užitná40 m²
Plocha pozemku712 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační

Nemovitost na mapě

Mgr. Renata Dundáčková

Prodávající makléř

Mgr. Renata Dundáčková
Tel.: +420 732 774 265
[email protected]

Vyplňte a odešlete formulář.
Budeme Vás kontaktovat. Děkujeme.