loader

Kdo jsme

Jsme ženy činu.

Neslibujeme, ale konáme.

Sehraný tým zkušených realitních makléřek, který všemi silami táhne za jeden provaz. Při práci a péči o klienta uplatňujeme ženský um a schopnost dělat více věcí najednou, aniž bychom cokoliv upozadily, či dokonce odbyly.

Vaše Dana

  Pribeh agentek
      
Pribeh agentek2
 
 

Rozumíme realitám i Vám.

Česky i anglicky!

Provedeme Vás jedním z Vašich nejdůležitějších obchodů s jistotou a veškerou péčí, stejně jako provázíme životem naše děti. Stojíme za Vámi a budeme Vás bránit.

Vaše Renata

     

Nejvyšší cenu vyjednáme.

O vše se za Vás postaráme.

Férovost, poctivost a péče o klienta je pro nás zásadní. Můžete se spolehnout, že vytrváme a Vaši transakci dotáhneme do cíle s náležitou pečlivostí a profesionalitou. Přesně tak, abychom Vám ušetřili co nejvíce času, starostí i peněz.

Vaše Milada

  Pribeh agentek3
     
Pribeh agentek4  

Nemovitost prověříme.

Podvodníky odhalíme.

Při prodeji nemovitosti se opíráme o zkušenosti a znalosti nás všech. Blízce spolupracujeme s katastrálními úřady. Dokonale prověříme právní čistotu listů vlastnictví a vyřešíme případné nesoulady mezi evidovaným stavem pozemků a skutečností.

Vaše Profimakléřky

     

Papírů se nebojíme. 

Se smlouvou si poradíme.

Připravíme smlouvy o převodu nemovitostí, včetně smluv o budoucích smlouvách, zajišťování advokátní úschovy a veškerých úkonů spojených se zápisem do katastru nemovitostí. 

Vaše Vlaďka

  Pribeh agentek5

 

 

Kontaktujte nás na telefonním čísle 777 071 370 nebo kontaktním formulářem: