loader

Jak prodat nemovitost během karantény

Umíme prodat nemovitost prostřednictvím virtuální prohlídky bez nutnosti osobní návštěvy. Vaši nemovitost nejdříve vzorně uklidíme a potom ji věrně a podrobně natočíme tak, aby měl kupující pocit, že byl právě u Vás doma. Interiér nafotí profesionální fotograf, zahradu a okolí natočí certifikovaný pilot prostřednictvím dronu.

Pravdivé virtuální prohlídky

Netočíme líbivé reklamy na uměle vyšperkované nemovitosti. Naše videoprohlídky pravdivě popisují realitu, kterou zaznamenáme speciální kamerou. Zájemce vidí skutečné plusy i mínusy a dovede si představit prostor, který by se mohl stát jeho domovem či kanceláří, a to od sklepa až po půdu, od zahrady až po výhled na horizont. Potenciální kupující dokáže zhodnotit, jestli mu prostory vyhovují, či nikoliv i bez osobní prohlídky. Až budou prohlídky možné, navštíví Vás vážní zájemci o nemovitost a ušetříte čas, který byste strávili s tzv. realitními turisty.


Jsme specialisté na videoprohlídky

Nechceme těžit ze situace. Prodeje nemovitostí bez osobní prohlídky realizujeme již více než 5 let a máme s tím bohaté zkušenosti. Upřímně bychom nikdy nevěřily, jak se nám jednou budou hodit. Nemusíme se učit. Pomocí videoprohlídek prodáváme už dlouho, proto Vám můžeme nabídnout řešení, které 100% funguje. Přesvědčte se sami. Podívejte se na ukázku jedné z řady našich videoprohlídek.


Kompletní realitní servis je pro prodávající ZDARMA

Poskytujeme právní servis, advokátní úschovu financí. Zaplatíme za Vás poplatky spojené s převodem nemovitosti na katastru nemovitosti, zajistíme za Vás přepis energií, daňové přiznání a mnoho dalšího.

Více o našich službách


Vydejte se na ukázkovou videoprohlídku